Urzędnik Gminy Celestynów napisał do nas…

Pani Edyta Lechniak z kontroli zarządczej urzędu przesłała administratorom naszego bloga poniższe pismo. Kontrolujący urzędnik zamiast zająć się bulwersującą sprawą
jak 67 stron opisanego dokumentu mogło kosztować ponad 40 tyś. złotych z naszych podatków to pisze do nas w jakże znanym nam już stylu WEZWANIA. Gdzie to już było? Czy nie podczas kampanii referendalnej?
Jak celestynowski urząd może być sprawnie i niezależnie kontrolowany skoro kontrola wewnętrzna nie dopuszczała wcześniej argumentów radnych (ostra krytyka wydatkowania na koncepcję 40 tyś.zł, zawarta we wniosku o braku absolutorium) a następnie broni
w osobie pani Edyty Lechniak wójta przed składem rzekającym RIO? Czyli pani Edyta
na polecenie pracodawcy reprezentowała go przed Regionalną Izbą Obrachunkową a teraz na polecenie tego samego człowieka szpera po internecie w celu usunięcia wszelkich, niewygodnych dla niego dokumentów? Cóż, dokument nie nosi oznaczenia praw autorskich a koncepcja była omawiana na publicznym spotkaniu w budynku urzędu. Dla nas, ludzi, którzy obnażają metody postępowania obecnego wójta sprawa jest aż nadto czytelna.

20130401-215826.jpg

Reklamy

6 myśli w temacie “Urzędnik Gminy Celestynów napisał do nas…

  1. bezpodpisu pisze:

    Czy administrator wciąż posiada te 60parę ston? Możnaby prosić na prywatnego maila, skoro publikacja jest wg gminy nielegalna? suchy_lad@wp.pl Sądzę, że wielu z nas chciałoby przekonać się, w jaki sposób można zarobić 40 tys!

  2. Aaaa pisze:

    dokładnie!!!to samo było z Przedszkolem w Regucie. P. O.W. wysłała pismo do p.dyrektor,z rzekomo upoważnienia Wójta,że nie przewiduje naboru,a potem dostałaje „aż” upomnienie….Przecież to jakiś cyrk jest!!!

  3. mieszkaniec gminy pisze:

    Tego typu korespondencja świadczy tylko o strachu Traczyka przed upublicznianiem jego „mądrości” w zarządzaniu gminą. Wrobił kolejną osobę, która pisze coś bo jej kazał i podpisuje się „z upoważnienia”. W razie czego, Traczyk powie „to nie ja, to pani Lechniak”. Jak będzie potrzeba, da jej naganę, zabierze premię, lub zwolni a gminnemu światu powie, że dla niekompetentnych urzędników nie ma w urzędzie miejsca. Takie traktowanie pracowników to dla niego jak splunąć.Tyle razy już tak było. Ile jeszcze….?

Dodaj swój komentarz. Podanie swoich danych jest dobrowolne. Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s