Na naszym forum…

Na forum bloga Dagmara pisze:

13 Kwiecień 2013 o 07:49

Wójt chce kupić udziały w Szpitalu Powiatowym. Ciekawe skąd znajdzie pieniądze.
Budżet gminy na to nie pozwala. Jeden udział to blisko 25 tys. złotych. Taka deklaracja wójta podła na spotkaniu w starostwie 10 kwietnia br. Myślę, że to populistyczna gra wójta z radą gminy. Wójt chce a rada gminy mu nie pozwoli. Za to w kilku numerach prasy lokalnej będą pisać pozytywnie o Traczyku. Proponuję, całkiem poważnie, aby radni skierowali wójta na badania okresowe z uwzględnieniem psychiatry i nie chodzi
mi już o temat szpitala. Osoba o takim stanie ducha nie powinna nigdy sprawować funkcji publicznych i kierowniczych.

Reklamy

2 thoughts on “Na naszym forum…

  1. Zniesmaczony mieszkaniec Gminy Celestynów pisze:

    Nie jestem taki pewien, czy radni nie zgodzą się na taki zakup. Zgodzili się już na różne dziwne wydatki, więc nie widzę powodu, by na taki się nie zgodzili. Nie wiem natomiast dlaczego Admin o pomyśle pisze, że to biznes. Dbanie o zdrowie obywateli to obowiązek państwa i podobnie jak oświaty, czy instytucji bezpieczeństwa nie można traktować jak podmiot biznesowy, ale niestety decydenci tak to traktują. Skoro już padł temat zdrowia, to wiele jest do zrobienia w naszej gminnej przychodni. Jak można prosperować pokazała była dyrektor naszej przychodni p. Tybuszewska, a proszę zwrócić uwagę, że mamy mniejszą konkurencję w Celestynowie niż ona w Otwocku. Ale kto jest taki odważny by podjąć decyzje, które spowodują prawdziwe zmiany na lepsze w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Celestynowie – obecny Wójt, Dyrektor, czy może radni? Zbyt wielu osobom żyje się w tym bałaganie dobrze, by coś się zmieniło, a spośród tych co chcą władzy, tylko nieliczni chcą jej po to by ogółowi mieszkańców żyło się lepiej. Liczą się raczej mniejsze lub większe prywatne sprawy do załatwienia. Chyba nikt nie potrafi spojrzeć na gminę perspektywicznie, a jeśli ktoś taki jest to z pewnością się jeszcze nie ujawnił. Pozdrawiam.

  2. Admin pisze:

    Fakt, nie słyszałem o takich zapisach w budżecie. Jednak może wójtowi chodzi o rok 2014 lub przesunięcia środków w obecnych zapisach? Ze względu na biznes warto się zastanowić ale co do populizmu – racja.

Dodaj swój komentarz. Podanie swoich danych jest dobrowolne. Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s