Realizacja śmieciowego przetargu

Tuż przed końcem roku 2013, celestynowskim radnym podrzucono „śmierdzącą decyzję”. Przecież radni nie są organem doradczym wójta! A może chodziło o odciągnięcie uwagi Rady Gminy od głosowania nad uchwałą budżetową? A może szykuje się bałagan w odbiorze segregowanych odpadów na naszym terenie? Na szczęście radni nie dali wciągnąć się w dyskusję… Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi pewnie o pieniądze. Poniżej pisma (w postaci w jakiej je otrzymaliśmy):

Kliknij Link: Pismo Zakład Usług Komunalnych Błysk Gmina Celestynów

Odpowiedź Urzędu Gminy celestynów:

Referat Ochrony Środowiska Gminy Celestynów Zakład Usług Komunalnych BŁYSK (2) Referat Ochrony Środowiska Gminy Celestynów Zakład Usług Komunalnych BŁYSK (3) Referat Ochrony Środowiska Gminy Celestynów Zakład Usług Komunalnych BŁYSK (1)

Zobacz też: Budżetowa fikcja wójta Traczyka. Radni powiedzą – sprawdzam!

Reklamy

2 myśli w temacie “Realizacja śmieciowego przetargu

  1. Mieszkaniec pisze:

    Ciekawe czy jak co do czego dojdzie to Wójt znów się wywinie z decyzji tak jak w przypadku zamieszania z punktem przedszkolnym w Regucie. „Przecież to nie on tylko jego podwładny podejmował samodzielnie decyzje”. Coś mi tu śmierdzi że tak samo będzie w tym wypadku.
    Z informacji od Radnych wynika że Prezes Błysku przedstawił stanowisko iż rozważa rozwiązanie umowy w przypadku braku umorzenia (co nie dziwne jak zamiast 150tyś zł otrzymuje się tylko 30tyś wynagrodzenia tak naprawdę za opóźnienia a nie za brak wywozu śmieci). Przy takim scenariuszu gminę czeka od nowa procedura śmieciowa a mieszkańców składowanie śmieci do wyboru nowego odbiorcy. Będzie jak w Neapolu. No cóż ale kogo to obchodzi jak władza zamiast o tym pomyśleć w momencie zamieszania z karami zajmowała się straszeniem wojewody w super expresie.

  2. Stefan pisze:

    WTF? To na stronach gminnej gazetki piszą, że wszystko jest w jak najlepszym porządku a potem okazuje się, że rzeczywistość jest inna. Faktycznie dostawa pojemników była na łapu-capu pewnie po to aby te pojemniki nam wcisnąć na siłę (mówiąc przy tym że pojemniki są za darmo).

Dodaj swój komentarz. Podanie swoich danych jest dobrowolne. Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s