Jak Traczyk gospodarzył? Siedzimy po uszy w długach.

Stanowisko Rady Gminy Celestynów w sprawie zwiększania zadłużenia przez Stefana Traczyka. Zbliżają się wybory na stanowisko wójta. Traczyk chce wydawać pieniądze na wyborcze obiecanki. Niestety radni mówią mu dosyć! Jeśli Traczyk wygra kolejne wybory zadłuży gminę po uszy: Stanowisko Rady Gminy Celestynów Traczyk zadłużenie Gminy CelestynówW swoim spocie wyborczym z 2010 roku Traczyk mówi, cyt.:” […] Przez cztery lata mojego zarządzania udało nam się zmniejszyć zadłużenie gminy o 50% […] Zrealizowałem wiele nowych inwestycji, gmina celestynów dynamicznie rozwija się. […] Tu powstanie przedszkole w Celestynowie […]”. Spot Traczyka (kliknij grafikę):

Zrzut ekranu 2014-06-03 o 11.01.58

Zadłużenie Gminy Celestynów według Stefana Traczyka na 2010 rok. Spot wyborczy, źródło:https://www.youtube.com/watch?v=Q2fVpTEbW10

Inne punkty programy wyborczego Traczyka: ulotka wyborcza Traczyka Nie dopuśćmy aby kolejne 4 lata upłynęło w naszej gminie pod szyldem stagnacji. Wkrótce czeka nas kolejna, wyborcza propaganda Stefana Traczyka. Majowa, papierowa „Celestynka” jest przepełniona takimi treściami. Dacie się Państwo oszukać po raz trzeci? Czy dwóch wójtów – leśników pod rząd nam nie wystarczy? Inne wpisy na ten temat: Radni uchwalili a mieszkańcy sprawdzą wójta z realizacji uchwały Radni po raz kolejny chcą nowego przedszkola w Celestynowie Radni „rozjechali” wójta. Zaskakujący ruch Rady. Nie będzie kiełbasy wyborczej dla Stefana Traczyka. Propaganda sukcesu czyli era „traczyzmu” Były leśniczy spowodował kosztowną szkodę Stawiarski lepszy od Traczyka i Atłowskiego Postępowanie Prokuratury w Urzędzie Gminy Celestynów      

Reklamy

10 myśli w temacie “Jak Traczyk gospodarzył? Siedzimy po uszy w długach.

 1. Anonim pisze:

  Proszę strony sporu o wypowiedzi na wyższym poziomie niż zaprezentował to Pan – były funkcjonariusz, w dodatku oficer. Przy okazji swoją wypowiedzią potwierdził Pan słuszność nie najlepszych opinii o etyce jaka cechuje funkcjonariuszy z czasów PRL. Mam jednak nadzieję, że mieszkańcy Naszej Gminy mają obecnie zdecydowanie odmienne oczekiwania w zakresie jakości świadczenia usług publicznych niż było to powszechne 25 lat temu. Spore zaangażowanie w nasze sprawy publiczne ludzi z dawnej nomenklatury tłumaczy natomiast dlaczego mamy taki marazm.

  • Anonim pisze:

   A co uczyniłeś Młody człowieku aby nie było takiego marazmu? Popatrz na Radę Gminy tam się dopatrzysz etyki.
   Zastanawiam się dlaczego odwaga tak zdrożała i większość internautów z „Ostrza” wypowiada się anonimowo? Czy chowanie głowy w piasek i potrząsanie ogonem to jest etyczne?
   Jeżeli ma Pan ochotę podyskutować o PRL-u jego wadach i zaletach, świadczeniu usług w III Rzeczypospolitej Polskiej, etyce funkcjonariuszy PRL-u, to serdecznie zapraszam.
   Odnajdzie inie Pan z pewnością. Umówimy szczegóły spotkania.
   Pozdrawiam Adam L. Kieler

 2. skarbonka2004 pisze:

  Witam!
  Ubieganie się po raz kolejny przez Urząd o kredyt to bezszczelność.
  Prawie każda Rada zaczyna się od manipulowania w budżecie Gminy i zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej.
  Bardzo ciekawie robi się na sesjach, gdyż puszczają nerwy i można dowiedzieć się iż w Jatnem
  świetlica ma być wyposażona w lodówkę, pytanie po co.
  Papierowa Celestynka to propaganda wątpliwego sukcesu. Po co z ludzi robić durniów.
  Wójt nasz zapomniał , iż Urząd jest do tego by ” służyć” mieszkańcom.
  Niegospodarność i brak realnego planu pracy doprowadziło do tak dużych dlugów.
  Samorządność to jest trudna sprawa / cytat Stefan Traczyk z ostatniej sesji/ zwlaszcza jak nie posiada się odpowiednich kwalifikacji.
  By dobrze i prawidłowo zarządzać to oprócz kwalifikacji trzeba posiadać duże wiadomości ze
  wszystkich dziedzin.
  Rzecz najważniejsza , która daje tylko Pan Bóg tj. iskra boża.
  Umiejętność, ktorą nigdzie nie można się nauczyć zdolność kierowania zespołem, sztuka kompromisu.
  Styl rządów obecnego Wójta nie do przejęcia a wieczne kłótnie z Radą nie służą mieszkańcom.
  Czas na radykalne zmiany!
  Stefan Mariusz Kowalski

 3. internauta pisze:

  Obrodziło w pikniki w CIS. To dobrze, przypomnimy sobie jak wójt wygląda ha ha ha. Widać idą wybory, trzeba ludziom naobiecywać.

 4. Krytyk pisze:

  W połowie czerwca towarzystwo wzajemnej adoracji z CIS Traczyka obchodzi pięciolecie działalności poparcia politycznego wójta na naszym terenie. Nikogo chyba nie dziwi, że świętować będą w klubie w Dyzinie u radnego Konefała. Konefał cieszy się „wyjątkowym wsparciem” Traczyka za wielokrotne poparcie jego projektów uchwał. Dlatego to w Dyzinie będą fajerwerki, flesze i wyjątkowe podziękowania zapewne dla pana Zbigniewa. Szkoda, że CIS nie pisze o niewypale placu zabaw w tej wsi. Na huczne otwarcie zabrakło wyposażenia! W pośpiechu dowieziono zastępcze :-)))))))) Przemowy jednak odbyły się, w tym jedna Konefała na temat (uwaga dzieci!) ROWÓW! Zatem Towarzystwo ma się dobrze. Tak dobrze jak targowisko w Starej Wsi! Radnemu Gąsiorowskiemu zapewne poparcie Traczyka wychodzi bokiem. W Starej Wsi targowisko odwiedzają ludzie jadący pobliskimi torami PKP – ale jedynie wzrokiem przez okno. Zmarnowana kasa. Wracając do Dyzina, wzajemne poparcie Konefała i CIS zaczęlo się już w 2010 roku, gdzie swoim wywiadem firmowałon ulotkę wyborczą Traczyka. Gdzie jest przedszkole obiecane przez pana kandydata panie radny z Dyzina? Czy pan Konefał popiera również syna pana Traczyka, który działa w młodzieżówce u Korwina Mikke? Towarzysze z CIS 100 lat! razem z przyznającym się do współpracy ze służbami PRL panem Adamem Kellerem! Pozdrawiam was i życzę rychłego wyprowadzenia sztandaru 🙂 Niekryty Krytyk.

  • internauta pisze:

   CIS wkleiło w zaproszenie zdjęcie tortu z pięcioma świeczkami przerobionego z grafiki tortu z czterema świeczkami i chronionego prawami autorskimi. To się nazywa kradzież? Ciekawe kiedy zmienią „złodziejaszki”?

  • Admin pisze:

   Już poprawili. Wynika z tego, że jesteśmy czytani na bieżąco 😉 Tym razem widnieje użyte wcześniej tzw. spleśniałe ciastko ala wójt 😀

  • Anonim pisze:

   Zanowny Krytyku! Ja nie byłem współpracownikiem służb specjalnych PRL, ja byłem etatowym oficerem tych służ, a to jest zasadnicza różnica / chyba stać Cię na logiczne rozróżnienie tych pojęć, jeżeli nie to niniejszym czynię za Ciebie/. Nigdy tego nie ukrywałem, także po 1989 roku. Tak naprawdę to mnie mój „przyjacielu” nobilitujesz, bo używasz mojego nazwiska w wersji oryginalnej, za co Ci serdecznie dziękuję. Faktycznie używam wersji przyjętej przez Urzedników Gminnych i Parafialnych Rejencji Siedlecko-Mazowieckiej, którzy mieli trudności w pisowni i wymowie zgłosek „twradych” / być może odegrał z ich strony motyw asymilacji na „śiłe”.
   „Przyjacielu” obca jest Ci formuła demokraci lokalnej, w ktorej uczestniczą wszelkie nurty polityczne. W przypadku CIS – robimy to za własne pieniądze, a można było powołać zgodnie z prawem – za pieniądze podatnika – Komitet Polityczny przy Urzedzie Wojta, w skład którego powołano by przedstawicieli różnych nurtów politycznych.
   Pozwolisz , że odniosę się do targowiska w Starej Wsi. Na pewno nie jest to wyrzucenie pieniędzy / takie jak w przypadku referendum /. Sołtys p. Leszek Gąsiorowski uporządkował przynajmniej teren publiczny. Czy nie lepiej patrzeć na targowisko? czy walające się odpady śmieci i butelek?
   I na zakończenie.
   Uzywaj sobie dalej na PRL-u. Poczytaj trochę hisorii ze zrozumieniem, nie tylko tej tworzonej przez IPN. Ja pracując w służbach specjalnych PRL miałem „kieszenie zaszyte”.
   Tacy jak Ty mieliście szanse zdobyć solidne wykształcenie i pracę na tzw „etacie”-jeżeli tylko chcieli. Prawdą jest, że nie mieliśćie szans na samodzielne mieszkanie w przeciągu pięciu lat / jeden z 21 postulatów „Solidarności”, biorąc pod uwagę Twój wiek, pewnie niewiele pamiętasz te czasy/.
   Dla mnie nie jest hańbą być funkcjonariuszem. Tym napewno mnie nie ubliżysz. Włącz sie do pracy samorządowej, a nie tylko krytyki. Życie jest bardziej złożone niż sobie wyobrażasz. Dlatego śpię na brzuchu, by krytycy mojej osoby mieli wygodniej całować mnie, jednocześnie zachowując mój komfort spania.

 5. Wyborca z Celestynowa pisze:

  Na ostatniej sesji wójt był tak wściekły na pracowników urzędu, że w ogóle doszło do opracowania takiego stanowiska przez radnych, że na drugi dzień poustawiał większość z pracownic jak to się mówi pod ścianą i zaczął strofować aż dziewczynom z emocji puściły nerwy. Polały się łzy. Tyran się boi. Ludzie! Pracownicy urzędu! Głosujcie na nowego szefa! Jak wy tam wytrzymujecie z tym gościem? Czy większość żali wypisujecie na stronie http://www.nasz-polityk.pl ? Podaję link do profilu Traczyka: http://nasz-polityk.pl/pro.php?pid=30912

Dodaj swój komentarz. Podanie swoich danych jest dobrowolne. Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s