Sesja Rady Gminy Celestynów w oku kamery, czyli cedzimy słówka…

Zrzut ekranu 2014-10-07 o 12.27.45

Nagranie z Sesji Rady Gminy Celestynów
30 września 201

źródło: YouTube
Reklamy

4 myśli w temacie “Sesja Rady Gminy Celestynów w oku kamery, czyli cedzimy słówka…

 1. Sting pisze:

  Nigdy nie byłem na sesji rady gminy, dlatego z dużym zaciekawieniem przystąpiłem do obejrzenia poczynań naszych samorządowców. Krótka refleksja poniżej.

  Fajnie posłuchać i zobaczyć co mówią i w jaki sposób debatują NASI przedstawiciele, których przecież sami wybraliśmy. Ja jestem w szoku. Początkowo myślałem że to tacy jajcarze i że biorę udział w jakiejś „inteligentnej” dyskusji, z przymrużeniem oka – w stylu satyrycznym. Ale nie. Oni byli poważni. Poziom dyskusji, jej treść oraz zachowanie radnych i wszystkich zgromadzonych, chyba żywcem wyjęte z filmów Barei. Brak elementarnej wiedzy w jakimkolwiek temacie oraz skupianie się na małostkowych problemach, bitewkach pomiędzy radnymi, mieszkańcami i urzędnikami, a przy okazji załatwianie swoich prywatnych spraw.
  Jestem pewien ze gdyby wszyscy mieszkańcy, a przynajmniej ci, którzy są aktywnymi wyborcami, zobaczyli ową relację zastanowiliby się dwa razy i dokładnie przemyśleli sprawę przy urnach, bo ten materiał naprawdę daje do myślenia…

  PS. Czy ten pan od mikrofonów jest na etacie? Jeśli tak, to wnioskuję o podwyżkę dla niego, bo facet naprawdę się nabiegał 😉

  • Admin pisze:

   Jaki pan taki kram. Poziom dyskusji na sesjach narzuca od prawie 8 lat pan wójt. Mówiąc wprost: trzeba się dostosować, ponieważ inaczej nie zrozumie. Swoją drogą, fakt, myślmy przy urnach wyborczych. Przede wszystkim idźmy głosować bo inaczej wybiorą za nas.

  • Nazgul pisze:

   Nic dodać, nic ująć. Tak jak napisał Admin – to wójt wyznacza standardy w Gminie Celestynów. Przebieg Sesji Rady Gminy Celestynów to „pikuś” w porównaniu z rozmową z wójtem Stefanem Traczykiem na jakiś trudny temat (nie wykluczając przekleństw).

 2. czytelnik pisze:

  YYY jakby to powiedzieć, yy zrobię parę głupich min i poruszam w sposób niekontrolowany swoją dziwną głową, yy, jakby to powiedzieć…
  Drodzy Czytelnicy, tyle zostaje w pamięci z odsłuchania fragmentu obrad.
  Dla niezorientowanych: ten dukający yy i zachowujący się jakoś dziwacznie to wójt gminy Stefan Traczyk. Tak, tak, to wójt gminy i nie jest to kolejny odcinek „Rancza” .

Dodaj swój komentarz. Podanie swoich danych jest dobrowolne. Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s