Małomiasteczkowe realia i styl wiejskiego wójta. Zmieńmy to!

Jak informują zainteresowane kręgi, sam żywo zainteresowany jak najmniejszą liczbą banerów i plakatów swojej konkurencji czyli obecny wójt, ostrzegł jednego
z przedstawicieli opozycyjnych komitetów o ewentualnych kłopotach przy wieszaniu materiałów wyborczych na drzewach rosnących na terenie Lasów Państwowych
(poza pasem drogi). Troska? Hm… nie do końca.
Jakoś stało się tak, że szybciutko przedstawiciele lasów zaczęli zaklejać podobizny kandydatów reagując oczywiście na czyjeś zawiadomienie…
„Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy nie jak zaczyna”. Pan wójt zawsze bezpardonowo niszczy prawnie (słusznie lub nie) każdego, mającego ochotę kwestionować jego wybory. Zagłosujcie na kogoś kto zmieni nasze, gminne realia na bardziej cywilizowane niż żenujący styl „służby społeczeństwu” obecnego, wiejskiego wójta.
16 listopada masz wybór:

Zrzut ekranu 2014-11-04 o 15.47.02

Reklamy

6 myśli w temacie “Małomiasteczkowe realia i styl wiejskiego wójta. Zmieńmy to!

 1. Mieszkaniec pisze:

  „Uczciwość” widoczna na plakatach byłego ….., bo można chyba już tak powiedzieć, wójta – Pana Stefana Traczyka, też nie była jego mocną stroną. Na banerach już tego określenia nie było.
  I słusznie. Także jego pieniactwo i potrzeba niszczenia wszystkiego i wszystkich, którzy stanęli na jego drodze jest warte potępienia, co możemy zmienić poprzez głosowanie Wszystkich Mieszkańców Celestynowa w drugiej turze wyborów na kandydata Pana Witolda Kwiatkowskiego. Czego nam wszystkim życzę i trzymam kciuki za właściwy wybór 30 listopada br……………

 2. czytelnik pisze:

  Tragedia dla gminy polegająca na braku rozwoju w każdej niemal dziedzinie przyszła do gminy 8 lat temu wraz z wyborem S.Traczyka na wójta. Teraz w poczuciu odpowiedzialności przekonujmy rodzinę, przyjaciół, znajomych, sąsiadów, aby nie głosowali na Traczyka. Tylko odsuwając Traczyka od władzy możemy wreszcie skończyć z ciągłymi kłótniami, napuszczaniem jednych na drugich. Możemy zacząć naprawiać popsute bardzo stosunki z władzami gmin sąsiednich. Możemy wreszcie zacząć realizować ważne dla gminy inwestycje a nie tylko mielić jęzorem, że „jak mnie wybierzecie, to będzie to, tamto i jeszcze nie wiadomo co”.
  Kolejne cztery lata pokazały, że S. Traczykowi przybyła duża rzesza kolejnych przeciwników. Jest duża szansa odsunąć go od władzy już za tydzień a może za trzy…, jeśli będzie potrzebna druga tura, w której niestety może się znaleźć.

 3. THOR pisze:

  Ten człowiek już chyba nie ma godności . Ma tylko czelność wytykać innym zło i nie wiem co jeszcze . Naprawdę tylko zmiana wójta coś poprawi w tej Gminie .Mam tylko nadzieje , że Nowy Wójt po przejeciu władzy nie załamie się stanem Gminy jaki w chwili obecnej jest. Długa ciężka praca przed nim na co mu będzie potrzebna pomoc wszystkich mieszkańców radnych .Ja mam swój typ i pod jednym z kandydatów się podpisałem , ale powodzenia życzę każdemu … no prawie hi hi hi.

 4. Antoska pisze:

  Dzisiaj w Starej Wsi odbyło się spotkanie wyborcze Stefana Traczyka na którym to zapewnił zebranych mieszkańców iż „Zmiana Wójta, czyli zmiana urzędników, a co za tym idzie całego urzędu to TRAGEDIA dla Gminy”. Tak więc drodzy mieszkańcy wybierzmy KOMEDIĘ i pozostawmy tego człowieka na kolejne cztery lata, a na pewno zdradzi nam więcej takich złotych myśli ja ta dotycząca inwestycji przez niego prowadzonych: „Ominąć wszystkie procedury i jest możliwe.”

Dodaj swój komentarz. Podanie swoich danych jest dobrowolne. Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s